Transistor: NPN; bipolar; 230V; 15A; 130W; TO3P
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE2654
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE2654
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 230V; 15A; 130W; TO3P
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 130W |
| Collector current | 15A |
| Frequency | 30MHz |
| Collector-emitter voltage | 230V |
| Current gain | 35...160 |