Transistor: PNP; bipolar; 50V; 3A; 25W; TO220FP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE2674
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE2674
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 50V; 3A; 25W; TO220FP
| Mounting | THT |
| Case | TO220FP |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 25W |
| Collector current | 3A |
| Frequency | 90MHz |
| Collector-emitter voltage | 50V |
| Current gain | 60...320 |