Transistor: IGBT; 900V; 60A; 170W; TO3P
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE3322
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE3322
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 900V; 60A; 170W; TO3P
| Mounting | THT |
| Case | TO3P |
| Type of transistor | IGBT |
| Turn-on time | 460ns |
| Power dissipation | 170W |
| Gate-emitter voltage | ±25V |
| Pulsed collector current | 120A |
| Collector current | 60A |
| Collector-emitter voltage | 900V |
| Turn-off time | 600ns |