Transistor: PNP; bipolar; 100V; 25A; 125W; TO3PN
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
NTE393
Tootja: NTE Electronics
Tootja tootekood: NTE393
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: PNP; bipolar; 100V; 25A; 125W; TO3PN
| Mounting | THT |
| Case | TO3PN |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | PNP |
| Power dissipation | 125W |
| Collector current | 25A |
| Frequency | 3MHz |
| Collector-emitter voltage | 100V |
| Current gain | 15...75 |