Tootekood: NW134-49VDE-160
Tootja: NWS
Tootja tootekood: NW134-49VDE-160
  • Type of tool
  • Conform to the norm
  • Conform to the norm
  • Kind of cut
  • Pliers length
  • Kind of pliers
  • Kind of pliers
  • Cutting range
  • Cutting range
  • Blade hardness
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Pliers; side,cutting,insulated; 160mm; Conform to: EN 60900,VDE
Type of tool pliers
Conform to the norm EN 60900, VDE
Kind of cut with side face
Pliers length 160mm
Kind of pliers cutting, insulated, side
Cutting range hard wire of max 2mm diameter, medium hard wire of max 3.5mm diameter, soft wire of max 6mm diameter