NZL5V6AXV3T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NZL5V6AXV3T1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 10.1 V, SC-89, 3 Pins, 240 mW
| Mounting | SMD |
| Case | SC89 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Semiconductor structure | common anode, double |
| Number of pins | 3 |
| Max. off-state voltage | 3V |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 5.6V |