Tootekood: NZL7V5AXV3T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: NZL7V5AXV3T1G
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Number of channels
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 13.5 V, SC-89, 3 Pins, 240 mW
Mounting SMD
Case SC89
Kind of package reel, tape
Number of channels 2
Semiconductor structure common anode, double
Number of pins 3
Max. off-state voltage 5V
Application automotive industry
Type of diode Transil array
Breakdown voltage 7.5V