Tootekood: OKI-78SR-5/1.5-W36HE-C
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: OKI-78SR-5/1.5-W36HE-C
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
Output current 1.5A
Mounting PCB
Case SIP3
Power 7.5W
Operating temperature -40...85°C
Protection short circuit protection
Body dimensions 18x11.9x9.5mm
Output voltage 5V DC
Efficiency 90.5%
Number of outputs 1
Switching frequency 500kHz