Operational amplifier; 1.3MHz; 5÷36V; Channels: 4; SO14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OP4177ARZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: OP4177ARZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 1.3MHz; 5÷36V; Channels: 4; SO14
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | precision |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 1.3MHz |
| Slew rate | 0.7V/μs |
| Input offset voltage | 15µV |
| Voltage supply range | ± 2.5...18V DC |