Operational amplifier; 80MHz; 4.5÷36V; Channels: 1; SO8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OPA211AID
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: OPA211AID
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 80MHz; 4.5÷36V; Channels: 1; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 80MHz |
| Slew rate | 27V/μs |
| Input offset voltage | 50µV |