Operational amplifier; 350kHz; 2.7÷36V; Channels: 4; SO14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
OPA4234U
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: OPA4234U
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 350kHz; 2.7÷36V; Channels: 4; SO14
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | low offset |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 350kHz |
| Slew rate | 0.2V/μs |