Tootekood: P1MBUL1PD63
Tootja: LOVATO ELECTRIC
Tootja tootekood: P1MBUL1PD63
  • Mounting
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Mechanical durability
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Characteristics
  • Cross section of connecting wires
  • Type of protection
  • Short circuit breaking capacity
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Circuit breaker; 120VAC; Inom: 63A; Poles: 1; Charact: D; 10kA; IP20
Mounting for DIN rail mounting
Operating temperature -40...70°C
IP rating IP20
Mechanical durability 20000cycles
Current rating 63A
Rated voltage 120V AC