Tootekood: P1RE1NC10A030
Tootja: LOVATO ELECTRIC
Tootja tootekood: P1RE1NC10A030
  • Mounting
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Mechanical durability
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Electrical life
  • Characteristics
  • Type of protection
  • Short circuit breaking capacity
  • Kind of circuit breaker
  • Residual current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele RCBO breaker; Inom: 10A; Ires: 30mA; Poles: 1+N; 230VAC; IP20; RCBO
Mounting for DIN rail mounting
Operating temperature -25...60°C
IP rating IP20
Mechanical durability 20000cycles
Current rating 10A
Rated voltage 230V AC
Electrical life 10000cycles
Characteristics C
Type of protection RCBO breaker
Short circuit breaking capacity 10kA
Kind of circuit breaker type A
Residual current 30mA