PESD12VS1UB,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD12VS1UB,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, TVS, 15 V, SOD-523, 2 Pins, 12 V, PESD1 Series