Tootekood: PESD12VS5UD,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD12VS5UD,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 24 V, TSOP, 6 Pins, 12 V, PESDxS5UD Series