PESD15VL1BA,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD15VL1BA,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, TVS, 25 V, SOD-323, 2 Pins, 15 V, PESD1 Series