Tootekood: PESD15VS1UB,115-1
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD15VS1UB,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, TVS, 18 V, SOD-523, 2 Pins, 15 V, PESD1 Series