PESD15VS2UQ,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD15VS2UQ,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 40 V, SOT-663, 3 Pins, 15 V, PESDxS2UQ Series