PESD15VS5UD,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD15VS5UD,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 33 V, TSOP, 6 Pins, 15 V, PESDxS5UD Series