PESD24VL1BA,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD24VL1BA,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, TVS, 27.8 V, SOD-323, 2 Pins, 24 V, PESD2 Series