PESD24VL2BT,215
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD24VL2BT,215
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 70 V, TO-236AB, 3 Pins, 24 V, 200 W, PESDxL2BT Series