Tootekood: PESD24VS5UD,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD24VS5UD,115
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 52 V, SC-74, 6 Pins, 24 V, PESDxS5UD Series