Tootekood: PESD2CANFD24U-TR
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD2CANFD24U-TR
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 42 V, SOT-23, 3 Pins, 24 V