Tootekood: PESD2CANFD24U-UX
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD2CANFD24U-UX
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 42 V, SOT-323, 3 Pins, 24 V