Tootekood: PESD2CANFD27U-UX
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD2CANFD27U-UX
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 44 V, SOT-323, 3 Pins, 27 V