Tootekood: PESD2CANFD27V-TR
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD2CANFD27V-TR
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 44 V, SOT-23, 3 Pins, 27 V