Tootekood: PESD3V3L1UL,315
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD3V3L1UL,315
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 11 V, DFN1006, 2 Pins, 3.3 V