Tootekood: PESD3V3L2UM,315
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD3V3L2UM,315
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 13 V, DFN1006, 3 Pins, 3.3 V, 250 mW, PESDxL2UM Series