Tootekood: PESD3V3S1UB,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD3V3S1UB,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, TVS, 20 V, SOD-523, 2 Pins, 3.3 V, PESD3 Series