Tootekood: PESD3V3S4UF,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD3V3S4UF,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 11 V, XSON, 6 Pins, 3.3 V