Tootekood: PESD5V2S2UT,215
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PESD5V2S2UT,215
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, TVS, 20 V, SOT-23, 3 Pins, 5.2 V, PESD5 Series