Operational amplifier; 1MHz; Channels: 1; DIP14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
PGA203KP
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: PGA203KP
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 1MHz; Channels: 1; DIP14
| Mounting | THT |
| Case | DIP14 |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 1MHz |
| Slew rate | 20V/μs |
| Gain | 1V/V |
| Voltage supply range | ± 4.5...18V DC |