Test lead; 10A; crocodile clip-crocodile clip; Urated: 1kV; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
POM-6576-36-0
Tootja: POMONA
Tootja tootekood: 6576-36-0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test lead; 10A; crocodile clip-crocodile clip; Urated: 1kV; black
| Operating temperature | -25...80°C |
| Colour | black |
| Series | 6576 |
| Cable length | 910mm |
| Current rating | 10A |
| Rated voltage | 1kV |
| Insulator material | silicone |
| Type of test accessories | test lead |