Tootekood: PTVS1-066C-TH
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: PTVS1-066C-TH
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVS1-xxxC-TH Series, Bidirectional, 66 V, 86 V, Radial Leaded, 2 Pins