PTVS1-190C-TH
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: PTVS1-190C-TH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVS1-xxxC-TH Series, Bidirectional, 190 V, 227 V, Radial Leaded, 2 Pins
| Mounting | THT |
| Case | 2pin THT |
| Kind of package | in-tray |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 190V |