Tootekood: PTVS10-086C-M
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: PTVS10-086C-M
  • Mounting
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Bidirectional, 86 V, 157 V, SMD, 2 Pins