Tootekood: PTVS12VP1UP,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS12VP1UP,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins