Tootekood: PTVS12VS1UTR,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS12VS1UTR,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins