Tootekood: PTVS12VZ1USKYL
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS12VZ1USKYL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Unidirectional, 12 V, 29 V, SOD-964, 2 Pins