Tootekood: PTVS14VS1UR/8X
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS14VS1UR/8X
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxS1UR Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-123W, 2 Pins