Tootekood: PTVS15VZ1USKYL
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS15VZ1USKYL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Unidirectional, 15 V, 36 V, SOD-964, 2 Pins