Tootekood: PTVS17VP1UP,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS17VP1UP,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxP1UP Series, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, CFP5 (SOD-128), 2 Pins