Tootekood: PTVS18VZ1USKYL
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS18VZ1USKYL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Unidirectional, 18 V, 44 V, SOD-964, 2 Pins