Tootekood: PTVS20VU1UPAZ
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS20VU1UPAZ
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 20 V, 38.7 V, SOT-1061, 3 Pins