Tootekood: PTVS20VZ1USKYL
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS20VZ1USKYL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Unidirectional, 20 V, 48.3 V, SOD-964, 2 Pins