Tootekood: PTVS22VU1UPAZ
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS22VU1UPAZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 22 V, 41 V, SOT-1061, 3 Pins