Tootekood: PTVS22VZ1USKYL
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS22VZ1USKYL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 22 V, 52 V, SOD-964, 2 Pins