Tootekood: PTVS24VU1UPAZ
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS24VU1UPAZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PVTS Series, Unidirectional, 24 V, 44.2 V, SOT-1061, 3 Pins