Tootekood: PTVS36VS1UTR,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS36VS1UTR,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVSxS1UTR Series, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, CFP3 (SOD-123W), 2 Pins