Tootekood: PTVS3V3S1UR,115
Tootja: NEXPERIA
Tootja tootekood: PTVS3V3S1UR,115
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, PTVS3 Series, Unidirectional, 3.3 V, 8 V, SOD-123, 2 Pins